کاردانو  (ADA) در آستانه داشتن یک هفته بزرگ

کاردانو (ADA) در آستانه داشتن یک هفته بزرگ

1401/11/09

کاردانو ، یکی از محبوب ترین پروژه های اثبات سهام، در آستانه یک هفته ششگفت انگیز است.


صرافی های غیرمتمرکز مبتنی بر Cardano (DEX) MinSwap و MuesliSwap و همچنین بسیاری از برنامه های مالی غیرمتمرکز دیگر، پشتیبانی از استیبل کوین Djed را که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، اضافه می کنند.


این استیبل کوین با وثیقه مضاعف ، ایجاد ورودی خروجی توسعه دهنده اصلی کاردانو و پلتفرم پرداخت غیرمتمرکز COTI است که از یک نام باستانی گرفته شده است.  انتظار می‌رود که راه‌اندازی استیبل‌کوین Djed (DJED) برای اکوسیستم DeFi در حال مبارزه کاردانو یک موهبت باشد زیرا احتمالاً نقدینگی بسیار بیشتری را به همراه خواهد داشت.


الگوریتم این استیبل کوین که بسیار در مورد آن صحبت می شود بر اساس نسبت وثیقه ای است که در محدوده 400 تا 800 درصد است. به زبان ساده، توکن های دیگر از این استیبل کوین پشتیبانی می کنند. اگر نسبت ذخیره به کمتر از 400 درصد برسد، ضرب توکن‌های جدید Djed غیرممکن خواهد بود.  Djed می‌تواند با کمک یک سکه پشتیبان به نام Shen (SHEN) پیوند دلاری خود را حفظ کند.


علاوه بر این، Liqwid Labs، یک پروتکل نرخ بهره غیرحضوری روی زنجیره، قرار است هفته آینده راه اندازی شود که به عنوان یک بازار غیرمتمرکز برای وام گیرندگان و وام دهندگان عمل می کند.


 باید دید آیا کاردانو (ADA) نسبت به رویدادهای آینده واکنش مثبتی نشان خواهد داد یا خیر. این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت 0.39 دلار در صرافی های اصلی معامله می شود و ارزش بازار آن 13.5 میلیارد دلار است. چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو اخیراً اظهار داشت که تعداد زیادی برنامه غیرمتمرکز، به زودی آنلاین می شوند.


shape