دیوید گوخشتاین می‌گوید: من می‌خواهم بیت‌کوین پایین‌تر بیاید

دیوید گوخشتاین می‌گوید: من می‌خواهم بیت‌کوین پایین‌تر بیاید

1401/06/14

بنیانگذار و مدیر عامل Gokhshtein Media، نامزد سابق کنگره ایالات متحده، دیوید گوخشتین، اخیراً در توییتی اعلام کرد که می خواهد بیت کوین به دلایل خودخواهانه ای بیشتر کاهش یابد.


توضیح احتمالی آرزوی گوخشتین


پیش از این، این اینفلوئنسر و علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال در توییت خود از بیت‌کوین به عنوان "چاقوی سقوط" یاد می‌کرد که به احتمال زیاد به این نکته اشاره می‌کرد که در حال حاضر باز کردن پوزیشن ‌های طولانی  مدت در بیت‌کوین می‌تواند خطرناک باشد، در حالی که بهتر است منتظر بمانید تا بیت‌کوین به کف تاییده ای شده برسد. «دلایل خودخواهانه» او می‌تواند ساده باشد: خرید بیشتر ارزهای دیجیتال پرچمدار در نزول، کاری که توسط بسیاری از ظرفداران بیت کوین‌ها انجام می‌شود. پیش از این، گوخشتین بارها از بیت کوین در زمینه های مثبت یاد می کرد. در زمان نگارش این مقاله، بزرگترین ارز دیجیتال بازار در حدود ۱۹۷۰۰ دلار معامله می شود. در 26 آگوست، بیت کوین سطح 20000 دلار را از دست داد، جایی که برای آن مقاومت مهمی بود و اکنون در محدوده 19000 تا 20000 دلار معامله می شود و برای مدت کوتاهی نیز به زیر 19000 دلار رسیده بود. در آن روز، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده، در یک سخنرانی خطاب به بانکداران اظهار داشت که فدرال رزرو قصد دارد به موضع جنگ طلبانه خود در تلاش برای غلبه بر تورم ادامه دهد.


Gokhshtein می خواهد SHIB به $0.01 برسد


در 17 آگوست، گوخشتاین توییت کرد که به SHIB نیاز دارد تا به او لطف کند و به سطح 0.01 دلار برسد.این اینفلوئنسر در طول سال نسبت به این میم کوین خوش‌بینانه و مشتاق بوده و اغلب در مورد آن توییت می‌کند و توجه بیشتری را به SHIB و Metaverse آن جلب می‌کند.


با این حال، به نظر می‌رسد نهنگ‌ها ترجیح می‌دهند در مورد SHIB خرید و فروش انجام دهند تا اینکه آن را مهار کنند. حدود یک ساعت پیش، یک کیف پول ناشناس 160،000،000،000 از این میم کوین را جابجا کرد. جزئیات Etherscan نشان می دهد که این مقدار از Shiba Inu برای فروش به صرافی Crypto.com رفته است. جمعه هفته گذشته، یک کیف پول ناشناخته دیگر نزدیک به 115 میلیارد SHIB را از طریق صرافی بایننس فروخت.


در آخر هفته، نهنگ‌های برتر اتریوم 8 میلیون دلار شیبا اینو خریداری کردند که تقریباً 643 میلیارد سکه اس و اکنون، آنها 155 میلیون دلار SHIB دارند.


shape